Priešpaskutinė eksperimento savaitė tęsiama tik su dalyviu Y. €13.02 lygiai tiek buvo dalyvio investicinėje sąskaitoje šeštos savaitės pabaigoje. Septinta eksperimento savaitė prekybiniu atžvilgiu buvo gana aktyvi, atlikta keturiolika sandorių iš kurių tik trys buvo nesėkmingi. Vis dėlto bendra investicija didėjo labai minimaliai ir savaitės pabaigoje pasiekė €14.35. Dalyvis Y nenaudojo daugiau nei 0.03 loto vienam prekybiniam sandoriui atlikti. Žinoma, IronFX prekybinė platforma ir neleido naudoti didesnių svertų dėl per mažos turimos piniginės sumos investicinėje sąskaitoje. Dalyvis Y puikiai supranta, kad eksperimento nepavyks pabaigti, sugeneravus bent nedidelę dalį pelno, tiesą pasakius nepavyks ir susigrąžinti pradinės investicijos. Iki šio momento buvo netekta 93% turėtų lėšų. Aišku būtina atsižvelgti į faktą, kad abu dalyviai nėra profesionalūs investuotojai, iki šio eksperimento neturėję net menkiausių žinių apie investavimą. Todėl būtų galima pasidžiaugti, kad bent vienam dalyviui pavyko išlaikyti nors dalį pradinės investicijos iki artėjančios investavimo eksperimento pabaigos.

Septynių savaičių investavimo rezultatai:

Dalyvis Y daugelyje prekybinių sandorių naudojo ne tik „take profit“, bet ir „stop loss“ įrankius. Kaip teigia pats dalyvis motyvacija atlikti prekybinius sandorius labai greitai mažėja, kuomet keletą sykių suklydus, vėl grįžtama prie praėjusios savaitės rezultatų. Atsiranda ir baimė, kad sprendimas pirkti/parduoti pasirinktą valiutą gali būti ir vėl neteisingas, ir tai sąlygos nuostolius. Tai sąlygoja dvejones, kuomet praleidžiami/uždelsiami  potencialiai pelningi prekybiniai sandoriai.

Beliko viena eksperimento savaitė. Dalyvis Y kartu su dalyviu X tik patvirtins, kad prekiavimas Forex‘e tikrai negali tapti pagrindiniu užsiėmimu, neturint investicinės patirties ir praktikos. Kitu atveju, tai tampa greičiausiu būdu prarasti investicijas.