Kodėl investuoti naudojantis MarketInvoice?

Ši sutelktinio finansavimo platforma yra naudojama profesionalių investuotojų, rizikos draudimo fondų, turto valdytojų visame pasaulyje.

 Didinkite savo investicinį portfelį

Auginkite savo investicijas sparčiau nei naudodamiesi tradicinių investavimo sprendimais. Investuodami su MarketInvoice galite uždirbti metinę grąžą viršijančią 10 procentų.

Dvejopas diversifikavimas

Finansuodami sąskaitas faktūras galite turėti šimtus finansuojamo turto objektų savo portfelyje ir vis dar išlaikyti žemą koreliaciją su kitais tradiciniais investiciniais produktais tuo pačiu metu.

 Pažangus rizikos valdymas

MarketInvoice naudoja tūkstančius skirtingų duomenų kurdami technologiškai pažangiausią rizikos valdymo modelį.

 Likvidžios investicijos

Nėra jokių užraktų. Galite visuomet išlaikyti likvidų investicijų portfelį ir išsiimti neinvestuotas lėšas bet kuriuo metu, nes vidutinis sąskaitų apmokėjimo terminas yra tik 40 dienų.

 Paprasta investavimo platforma

MarketInvoice - tai lengvai suprantama internetinė platforma, kuri suteikia galimybę valdyti savo investicijas iš bet kurios pasaulio vietos naudojantis savo kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšete.

Augantis produktų asortimentas

MarketInvoice investavimo produktų asortimentas susideda iš tradicinių sąskaitų faktūrų, specializuotą pirkimo užsakymų ar  sutarčių finansavimo, siekiant prisitaikyti prie investuotojų profilių.