Bondora yra pirmaujanti platforma norint investuoti į Europos asmeninių paskolų rinką. Nuo 2009 metų Bondora sulaukė virš 1042,9 milijono eurų paskolų paraiškų. Daugiau nei 13000 investuotojų iš 40 šalių finansavo 54,6 milijono eurų paskolų ir gavo daugiau kaip 11,0 milijono eurų palūkanų. Bondora pritraukė įvairių tipų investuotojus,  nuo asmenų, investuojančių tik keletą tūkstančių eurų iki patyrusių investuotojų, investuojančių šimtus tūkstančių eurų.

Besiskolinančių paskolos yra finansuojamos tiesiogiai investuotojų. Tai leidžia Bondorai sumažinti procesines išlaidas ir išvengti tradicinės bankininkystės sudėtingumo, kas lemia didesnes palūkanas investuotojams. Dėl atidžiai vertinamų skolininkų, Bondora leidžia gauti patrauklesnes paskolų sąlygas nei siūlo tradiciniai bankai, kredito kortelių ar trumpalaikių kreditų teikėjai.

Bondora neturi paslėptų mokesčių ar rinkliavų. Iš skolininkų  imamas nedidelis mokestis, kai jų paskola finansuojama bei fiksuotas mėnesinis sąskaitos aptarnavimo mokestis, kuris yra pridedamas prie palūkanų mokamų investuotojams. Tačiau nėra jokių mokesčių investicijoms į naujas paskolas, nors yra nedidelis mokestis prekiaujant antrinėje paskolų rinkoje.

Bondora AS yra įgaliota ir reglamentuota Finansų priežiūros tarnybos (FCA) su registracijos numeriu 665420