Investavimo eksperimentas baigėsi. Abu dalyviai patvirtino hipotezę, kad prekyba FOREX rinkoje negali būti tik laisvalaikio užsiėmimas. Tai yra sunkus darbas, reikalaujantis didelio pasiruošimo. Dalyvis X iš eksperimento pasitraukė dar penktos savaitės pabaigoje, tuo tarpu dalyviui Y pavyko išlaikyti bent dalį pradinės investicijos iki eksperimento pabaigos. Aštuntą savaitę dalyvis Y pabaigė savo prekybinėje sąskaitoje turėdamas €46.13. Investicija nuo praėjusios savaitės padidėjo 221.46%. Aišku augimas yra reliatyvus, nes dalyviui Y vis dėlto nepavyko išlaikyti bent turėtos pradinės investicijos.

Labiausiai džiugina, kad dalyvis Y pagaliau pradėjo naudoti „stop loss“ įrankį (16-koje iš 17-kos sandorių). Nepaisant fakto, kad kartais buvo rizikuota didesne kapitalo dalimi, nei tikimąsi gauti pelno, vis dėlto rizika pasiteisino – tik penki iš septyniolikos sandorių buvo nesėkmingi. Aštuntos savaitės pelnas užfiksuotos ties €31.78 suma. Vis dėlto ne visuomet buvo atsižvelgiama į naudojamo prekybinio indikatoriaus parodymus ir kartais prekiaujama pasikliaujant savo nuojauta.

Aštuonių savaičių investavimo rezultatai:

 

Visa patirtis, net ir su neigiamu atspalviu yra naudinga. Abu eksperimento dalyviai susipažino su prekyba valiutų rinkose ir nėra svarbu, kad dalyvis X neteko 99.34%, o dalyvis Y 76.94% savo pradinių investicijų. Tai kuo puikiausiai patvirtino, kad investavimas negali būti tik laisvalaikio užsiėmimas. Patirtis, žinios, emocinis stabilumas yra būtini siekiant pelningai investuoti. Kuomet dalyviai pradėjo rizikuoti per daug, visas eksperimentas tapo šiek tiek panašiu į lažybas. Keletą kartų buvo siekiama pasipelnyti iš staigiai pasikeitusių rinkos tendencijų. Vis dėlto rizika nepasiteisino, kas sąlygojo neproporcingai didelius nuostolius. Abu dalyviai prisipažįsta, kad elgtųsi kitaip, jei dalyvautų eksperimente dar kartą. Vis dėlto tai negarantuoja, kad rezultatai būtų kitokie.